Tablice drogowe

 Tablice drogowe

Znaki Drogowe Kierunku i Miejscowości - Grupa znaków typu „E”

Zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 3.07.2003. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków umieszczania ich na drogach, znaki kierunku i miejscowości stosuje się w celu wskazania uczestnikom ruchu kierunków dojazdu do miejscowości i innych miejsc lub obiektów zainteresowania podróżnych, przebiegu dróg oraz ich numerów.

 

Tablice drogowe 

Znaki Drogowe Uzupełniające - Grupa znaków typu „F”

Zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 3.07.2003. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków umieszczania ich na drogach, znaki uzupełniające stosuje się w celu podania uczestnikom ruchu  datkowych informacji ułatwiających orientację w terenie, uprzedzających o zakazach lub niebezpieczeństwach występujących za skrzyżowaniem, lub sposobu poruszania się po drodze.

 

© Tymczasowa Organizacja Ruchu Renmedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Projektowanie stron internetowych Poznań &

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.